Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie. Děkujeme.
 

 


Originální grafické listy a exlibris

 

Moje zkušenosti v tomto oboru

Galerie LUKART  se specializuje na prodej originálních grafických listů a exlibris již druhou desítku let. Zakládám si na dobré komunikaci se zákazníkem a kvalitním servisu, na který mám dosti prostoru a je mojí prioritou. Jsem členem Spolku sběratelů a přátel exlibris (SSPE) od roku 2003. Moje jméno je uváděno v knize Osobnosti českého exlibris, která byla vydaná v roce 2005 SSPE. Zkušenosti v tomto oboru využívám k určování pravosti tisků a odborného poradenství. Za posledních několik let, při pečlivé evidenci objednávek a zpětné vazbě kupujících, jsem dospěl k číslu blížícímu se tisíci spokojených zákazníků.

Co dělám?

Vybírám pro vás kvalitní umělecká díla vyrobená použitím originálních grafických technik, jako je leptání, litografie, gravírování dřeva, řezání dřeva a sítotisk nebo jejich kombinace. Práce zahrnují ex libris, volnou grafiku a vzácné knihy s originálními ilustracemi - bibliofilie. Všechny tisky mají omezený náklad 50 až 100 kusů.

Jak to dělám?

Komunikuji s výtvarnými umělci, které si pečlivě vybírám a zabývám se prodejem antikvariátních tisků a sbírek.

Co je exlibrisprint?

Na stránkách exlibrisprint.eu najdete ukázky ze sbírek zvučných tvůrců exlibris jako např. Vladimíra Suchánka, Oldřicha Kulhánka, Hany Čápové, Josefa Wernera, Konstantina Antioukhina, Ivana Rusáčka, Vladimíra Sustova, Jurije Jakovenka a dalších autorů.