Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie. Děkujeme.

 

 

 

 


Obchodní podmínky

1.Úvodní ustanovení
Provozovatelem tohoto internetového obchodu a dodavatelem je Mgr. Luděk Klimeš, Družstevní 480, Velké Opatovice, 679 63

IČ: 684 840 97  (dále jen „Prodávající“).

2. Objednávka
Prezentace zboží na těchto internetových stránkách nemá povahu návrhu na uzavření kupní smlouvy. Tímto návrhem je až objednávka konkrétního zboží, řádně vyplněná zákazníkem v sekci Váš nákupní košík a odeslaná provozovateli stránek. Bezodkladně po doručení této objednávky provozovateli stránek bude zákazník informován emailem s tím, že tato zpráva nemá povahu potvrzení objednávky, ale je pouze informací o doručení objednávky, jež je následně předána do skladu k přípravě zboží, zabalení a expedici. 

3. Koupě zboží
3.1. Kupní smlouva na objednané zboží je uzavřena v okamžiku jeho převzetí zákazníkem. Zákazník bude v dostatečném předstihu informován o expedici zboží do místa určení. 

3.2. Všechny ceny jsou smluvní. V internetovém obchodě jsou vždy aktuální a platné ceny. Ceny jsou konečné, tj. včetně DPH, popř. všech dalších daní a poplatků, které musí spotřebitel pro získání zboží zaplatit, to se netýká případných poplatků za dopravné apod. Náklady na dopravu jsou zákazníkovi vyčísleny zvlášť podle typu zvolené přepravy, nebo osobního odběru před dokončením objednávky.

4. Dodací a platební podmínky

4.1. Přijímáme výhradně platby realizované prostřednictvím bezhotovostního převodu na náš účet. Zásilku posíláme prostřednictvím České pošty v okamžiku připsání částky na náš účet, o čemž budete informování emailem. Po České republice  činí běžné poštovné 150,- Kč, / pojištění, balné, manipulace/. Při vyšší hmotnosti zásilky  a při zaslání do jiných zemí je výše poštovného domlouvána individuálně.

4.2. Na vyslovenou žádost zákazníka posíláme Poštou na dobírku – pouze po České republice,  poštovné, balné a manipulace činí 250,- Kč. V tomto případě je platba realizována prostřednictvím České pošty při převzetí zásilky.

4.3. Předání zboží osobně po domluvě.

5. Reklamace a vrácení zásilky

Nakupujte s důvěrou, Vaše spokojenost je zaručena! Pokud nejste spokojeni se svým nákupem, dejte nám vědět nejpozději do 7 dnů od obdržení zásilky.

Vrátíme Vám peníze, jen musíte počítat s vašimi poplatky za dopravu, protože nám balíček posíláte zpět. Případné vrácení zboží musí být zasláno na naši adresu a pojištěno na plnou prodejní hodnotu, poštovné hradí odesílatel a musí být doručeno ve stejném stavu, jako bylo zasláno Vám.

Nicméně, protože máme co dočinění s jemnými tisky a starožitnostmi, musíme omezit časový rámec pro fyzické přiznání a výměnu do 14 dnů od data původní koupě.

6. Ochrana osobních údajů
Osobní údaje zákazníků získané v souvislosti s provozováním těchto internetových stránek jsou považovány za důvěrné a podléhají ochraně dle příslušných právních předpisů.

7. Závěrečná ustanovení

Smluvní vztahy mezi zákazníkem a prodávajícím se řídí Obchodním Zákoníkem a zákonem č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele v platném znění. 
Tyto podmínky tvoří závazný obsah všech kupních smluv uzavřených mezi zákazníkem a prodávajícím, jež budou realizované prostřednictvím těchto internetových stránek. 
Zákazník odesláním své objednávky potvrzuje, že se řádně seznámil se všemi podmínkami tohoto řádu, že těmto porozuměl a že tyto bez výhrad akceptuje.

 

Máte-li jakékoli další dotazy, napište nám.